Black-Zone sa:mp
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Black-Zone sa:mp


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Plangere Alexandru

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Plangere Alexandru Empty Plangere Alexandru Sam Iun 11, 2011 5:40 am

BandiTu



Nick-ul tău: BandiTu
Level-ul deținut: 5
Adminul/Jucătorul pe care vrei să-l reclami: Alexandru [Coop]
O descriere a situației: Am Iesit din bar si iam luat sultanu apoi mi-a dat wanted pentru ca spunea ca-i alui , pe urma mi-a dat wanted 4 pe motiv furt si beat la volan insa eu nu ieram beat de furat iam furato sa-l duc pe micuyx la hq Smile)
Martori: Dj_MicuYx
Dovezi (Screenshot(s), Video):

Plangere Alexandru 2hycwag

2Plangere Alexandru Empty Re: Plangere Alexandru Sam Iun 11, 2011 5:47 am

AleXandru



Deci dj mi-a zis mie sal duk eu m-am urkat in sultan iar el m-a dat jos si a plekat.
Si nu poate sami zica mie ca nu e beat deoarece a baut de fata cu mine.

3Plangere Alexandru Empty Plangere Alexandru Sam Iun 11, 2011 6:05 am

BandiTu



pa-i tocmai ce am zis mai sus ca masina eu tia-m luato , dar baut nu ieram deoarece daca conduci cand iesti beat iti da wanted servaru automat asa ca taci Smile

4Plangere Alexandru Empty Re: Plangere Alexandru Sam Iun 11, 2011 12:30 pm

EleCtRo

EleCtRo

Alexandru a facut MetaGaming.
Daca furi o masina politistul n-are de unde sa stie cui sa-i dea wanted daca nu i-ai aratat un act de identitate..
In viata reala daca violezi o baba si te vede un politist nu face direct dosar,te imobilizeaza iti cere un act(de preferat buletinul) si abea apoi pe numele tau se face dosar.

Alexandru cand ti-a furat masina trebuia sa chemi ajutoare sau sa fugi dupa el sa-l imobilizezi si sa-i iei buletinul,daca nu coopera ii faceai poze si il postai pe forum.


Edit #1:In viata reala deasupra capului nu prea scrie numele tau..



Ultima editare efectuata de catre EleCtRo in Sam Iun 11, 2011 12:31 pm, editata de 1 ori (Motiv : Adaugare.)

http://Blackzone.forumagic.net/u20

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum