Black-Zone sa:mp
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Black-Zone sa:mp


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Los Santos Police Departament - Depunere CV

5 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Good0fWar

Good0fWar

Model Depunere CV Los Santos Police Departament


Nick:
Oras:
Varsta:
Numarul de telefon:
Detiii o licenta de condus ?:
Detii o licenta de port arma ?:
Ati comis vreodata o crima (Daca ''da'', explica) ?:
Ati fost vreodata inchis / condamnat la inchisoare ?: (Daca ''da'', explica) ?:
Poti vorbi corect gramatical bine ?:
Spune-ne despre tine si de ce vrei sa intri in departamentul de politie (mai multe motive) ?:
Ce experienta aveti in acest domeniu ?:
Cunosti bine orasele Los Santos si San Fierro ?:
Biografie (minim 200 de cuvinte):
Alte informatii ?:
Document legal (( Screenshot cu /stats )) ?:


-

Explica urmatoarele !
Ce inseamna RolePlay (definitie):
Ce inseamna Mixing (definitie + exemplu):
Ce inseamna Metagaming (definitie + 1 exemplu):
Ce inseamna Powergaming (definitie + 1 exemplu):
Ce inseamna Drive By (cele 2 cazuri in care poti face DB + definitiile):
Ce inseamna DeathMatch (definitie):
Ce inseamna SpawnKill (definitie):
Semnatura ta:
Alte precizari: [center]

http://Loading...

2Los Santos Police Departament - Depunere CV Empty CV-ul meu Joi Iun 09, 2011 11:49 am

alastair



Nick:Alastair
Oras:LoSantos
Varsta:14
Numarul de telefon:9831
Detiii o licenta de condus ?:DA
Detii o licenta de port arma ?:DA
Ati comis vreodata o crima (Daca ''da'', explica) ?:NU
Ati fost vreodata inchis / condamnat la inchisoare ?: (Daca ''da'', explica) ?:NU
Poti vorbi corect gramatical bine ?:DA
Spune-ne despre tine si de ce vrei sa intri in departamentul de politie (mai multe motive) ?:SUNT PREA MULTI CE CRED CA FAC LEGEA PE STRAZI....DETEST SA FIU O VICTIMA SI CRED CA SI ALTII DETESTA,DECI AM DECIS SA INTRU IN LSPD CA SA INCERC SA FAC CURATENE.
Ce experienta aveti in acest domeniu ?:BUNA
Cunosti bine orasele Los Santos si San Fierro ?:CA IN PALMA
Biografie (minim 200 de cuvinte):INCA DE CAND AM INTRAT PE ACEST SERVER AM FOST AGRESAT.....AM VAZUT CA ASA NU MAI MERGE ASA CA AM DECIS SA INTRU IN PD SPERAND CA TOTUL VA INCETA CU O NOUA FATA DE PARTEA LEGII.
Alte informatii ?:........
Document legal (( Screenshot cu /stats )) ?:


-

Explica urmatoarele !
Ce inseamna RolePlay (definitie):O ALTA VIATA...UNA VIRTUALA....IN CARE TOTUL ESTE POSIBIL.
Ce inseamna Mixing (definitie + exemplu):combinare IC cu OOC
Ce inseamna Metagaming (definitie + 1 exemplu):informatii din OOC in IC
Ce inseamna Powergaming (definitie + 1 exemplu):RolePlay exagerat
Ce inseamna Drive By (cele 2 cazuri in care poti face DB + definitiile):kill din locul soferului
Ce inseamna DeathMatch (definitie):A omori fara motiv civili sau membrii din alta factiune

Ce inseamna SpawnKill (definitie):kill in spawn point
Semnatura ta:...MPM...
Alte precizari: [center]

[img][/img]Los Santos Police Departament - Depunere CV C:\Documents and Settings\Computer\My Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP\screens

Good0fWar

Good0fWar

alastair - Acceptat pentru teste!

http://Loading...

AleXandru



Nick:AleXandru
Oras:LoSantos
Varsta:14
Numarul de telefon:1198
Detiii o licenta de condus ?:DA
Detii o licenta de port arma ?:DA
Ati comis vreodata o crima (Daca ''da'', explica) ?:NU
Ati fost vreodata inchis / condamnat la inchisoare ?: (Daca ''da'', explica) ?:NU
Poti vorbi corect gramatical bine ?:DA
Spune-ne despre tine si de ce vrei sa intri in departamentul de politie (mai multe motive) ?:Imi place in departamentul de politie foarte mult deoarece ajut oamenii nevinovati si arestez pe cei care sunt vinovati de crime si alte lucruri
Ce experienta aveti in acest domeniu ?:BUNA
Cunosti bine orasele Los Santos si San Fierro ?:Foarte Bine
Biografie (minim 200 de cuvinte):Sunt un tanar nascut in los santos cu parinti foarte iubitori.Intr-o zi veneam de la sc, cand am ajuns acasa in fata erau medici si politisti am fugit repede si am intrebat ce s-a intamplat mi-au spus ca a avut loc o crima cand m-am uitat erau mama si tata.Din acel moment m-am gandit ca trebuie neaparat sa intru in Police Departament pentru a-mi razbuna parintii si sa ajut alti copii sa nu pateasca ca mine.
Alte informatii ?:Nu am
Document legal (( Screenshot cu /stats )) ?:


-

Explica urmatoarele !
Ce inseamna RolePlay (definitie):O ALTA VIATA...UNA VIRTUALA....IN CARE TOTUL ESTE POSIBIL.
Ce inseamna Mixing (definitie + exemplu):combinare IC cu OOC
Ce inseamna Metagaming (definitie + 1 exemplu):informatii din OOC in IC
Ce inseamna Powergaming (definitie + 1 exemplu):RolePlay exagerat
Ce inseamna Drive By (cele 2 cazuri in care poti face DB + definitiile):kill din locul soferului
Ce inseamna DeathMatch (definitie):A omori fara motiv civili sau membrii din alta factiune

Ce inseamna SpawnKill (definitie):kill in spawn point
Semnatura ta:Raul
Alte precizari: Sper sa fiu acceptat

andr333y



definitiile rp sunt luate de la alaistair =)))))

Black_Hunter

Black_Hunter

Nick:Black_Hunter
Oras:Los Santos
Varsta:22
Numarul de telefon:8801
Detiii o licenta de condus ?:da
Detii o licenta de port arma ?:da
Ati comis vreodata o crima (Daca ''da'', explica) ?:da sefuirea banci
Ati fost vreodata inchis / condamnat la inchisoare ?: (Daca ''da'', explica) ?:da pentru ca am furat banca
Poti vorbi corect gramatical bine ?:da
Spune-ne despre tine si de ce vrei sa intri in departamentul de politie (mai multe motive) ?:vreu sa fiu politist.sa lucrez cu ceilalti din echipa.si sa respect ce mi se zice.
Ce experienta aveti in acest domeniu ?:am cat de cat ceva experienta
Cunosti bine orasele Los Santos si San Fierro ?:da
Biografie (minim 200 de cuvinte):Sunt un jucator al serverului "Black Zone", am varsta de 22 ani.Locuiesc in Los Santos de cand eram mic nu imi cunosteam parinti si am crescut singur prntre prieteni pe care iam avut si pe care ii am si acuma.Am respectat pe fiecare fiecare mia venit in cale, imi place sa fiu respectuos,sunt de incredere.Imi place sa muncesc sa castig bani pe merit, cateodata mai cer de la cineva ceva bani de imprumut si le dau inapoi.Is foarte priceput la jobu de trucker dar si la celalalte.Sunt putin timid in unele momente cand vreu sami fac prieteni, dar dupa ce ii cunosc timiditatea imi trece.Sunt singur nu sunt casatorit cu nimeni nu am masina personala dar cu ani cred ca o sa am muncind mult.Is destul de inalt am 1,80,practic diverse sporturi,sunt putin grasut.Daca doriti sami fiti prieten ma puteti contacta in joc va is disponibil.
Alte informatii ?:Nu mai am.
Document legal (( ScreenShot /stats + /time in acelas timp ))

Contract:
Eu Black_Hunter am citit regulile factiunii si promit sa nu le incalc vreodata, altfel sunt de acord cu demiterea mea din post.
Semnatura:hun



Nick:Alex
Alte caractere/nume pe care le-ai avut ?: -
Varsta ?:22
Level ?: 1
De ce doresti sa intrii in aceasta factiune, ce-ti place la ea ?: Pentru ca is de treaba si organizai.
Intelegi toate regulile serverului si esti de acord cu ele ?: da
Cat timp petreci pe server ?:9-16







-

Explica urmatoarele !


Ce inseamna RolePlay (definitie):A juca un rol ca in viata reala exact asa cum fac actorii.
Ce inseamna Mixing (definitie + exemplu):A combina OOC si cu IC. EXEMPLU: Buna ziua domnule cum sunteti
Ce inseamna Metagaming (definitie + 1 exemplu):A folosi informati din OOC in IC. EXEMPLU:Astazi iesi pe afara?
Ce inseamna Powergaming (definitie + 1 exemplu):A spune ca ai puteri supranaturale.EXEMPLU:/me rupe capota masini
Ce inseamna Drive By (cele 2 cazuri in care poti face DB + definitiile):1.A calca cu masina pe cineva si sa ramai cu masina peste el. 2.Sa tragi cu MP5 de pe scaunul soferului.
Ce inseamna DeathMatch (definitie):A omora pe cineva fara motiv.
Ce inseamna SpawnKill (definitie):A sta la locul unde se spawneaza si sa omori acolo.
Semnatura ta:hun
Alte precizari:Doresc ca sa intru.



Ultima editare efectuata de catre Black_Hunter in Vin Iun 10, 2011 6:47 am, editata de 1 ori

Good0fWar

Good0fWar

Alexandru - acceptat pentru teste!

http://Loading...

Good0fWar

Good0fWar

Black_Hunter - acceptat pentru teste!

andr333y - Warn UP pe forum pentru ca te-ai bagat fara sa te intrebe nimeni nimic!

http://Loading...

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum